Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet 7" - 8" s 3G

Zdravím.
Uvažují o tabletu s 3G.
Má cenu investovat do něj a koupít již s LTE?

Jelikož chci i navigací, tak asi s androidem KitKat.
Doporučte něco?
Jak je to s telefonováním přes tablet?
Zavolat si určitě půjde když má 3G.
Jak je to však, když mi bude někdo volat?
Jak dlouho vydrží tablet spuštěný a uspaný v pohotovostním režimu, aby se mi mohli dovolat?

záleží od tabletu k tabletu (typ) napríklad sú tablety, kde ty vydrží spustený byť max 5 hodin, a sú také čo aj 2-4 dni,... Sú také, podobne je to aj s tým 3G a volaním. Záleží od tabletu.
Pri 70% prípadoch platí, čím dražší, tým lepší, no nie vždy, treba si proste o tabletu skorej zistiť informacie, a zistiť či je výhodné za tu cenu ho koupiť.
Jinak kolko plánuješ maximum zainvestovať?

Tak jinak.
Kamoš má Prestigio MultiPad 4 Quantum 8.1 3G
Až na ten fotak je docela ok
Na netu se dá najít spousta tabletu s 3G.
Chci však, aby se s něho dalo i telefonovat.
Ujíždím na mobilech a tabletech se špičatými hranami, ale není podmínkou.