Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Levný, bazarovy PC pro bratra

Zdravim,

bratr pořád sedi u mého PC. Jelikož potřebuju pracovat, koupil bych mu nějakou vranu.

Momentálně mám pc s Athlonem X2 II, 4GB ddr2 a grafikou GeForce 9500GT. Jde především o to, aby na tom mohl hrát svůj preuzasny majnkraft.

Našel jsem tento PC. Vím že podobných bylo dost na úřadech a pod. Otázka je, zda je to použitelné? Co ty procesory od Intelu? Je to také dvoujadro. Asi bych nechal XP ty mám doma original takže by stačily 2GB RAM předpokládám.

Máte někdo s temito dell PC zkušenosti? Popřípadě i zkušenost s touto stránkou.

Díky a přeji hezký den
JAKUB

http://www.levnapc.cz/pocitac-dc-dell-gx755-sff.ht ml

Kdybych na to měl finance neřeším to a sobě poskladam neco rozumneho. A pozdeji kupovat dalsi pc nebudu určitě. To at si už osefujou rodice.

Za cca rok budu už makat tak se udělá pořádná sestava. Jinak on jine hry hrat nebude toho se nebojim. GtaIV ho take chytlo jen na par dni a san andreas prestal hrat take. Jemu by podobná jebkosestava stačila.

Tak mám doma sestavu XP2000+ nejaka MB asrock a grafika nejaka 64MB. K tomu 1.5GB ram. Je to k placi. Jdou na to jen win 95,98,2000,xp,visty. Ale ani na jednom systemu je to nwpouzitelný. Linux taky neni reseni. Zrejme to bude kvuli 32bit reseni a jeste neco k tomu pac to treba win7 nenabootuje a ani ve vistach nejde instalovat prohlizec atd. Ze to potrebuje nejaky SSE2... Tak to konecne zahodim max schovam grafiku a ram.

Tedy obnovim toto vlakno.

Vazně by nestacila nejaka ta HP bazarovka na net ? Jem pro mě. Internet max office. Nic nehraju nemam cas.

repasovane-pocitace.html

Neco z tohoto kolem 2tis. Jinak ta High End sestava co jsem tu resil posledni dobou hde mimo to :-)

E: Jinak me se toto reseni case libi. Je to prakticke. Jasne ty desky jsou na miru a nevymenitelné jako u beznych pc. Ale na urade to maj kde dela mamka a bezi to furt den co den bez problemu. Jen novejsi pc.