Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výmena displeja

Dobrý deň

Ešte pred nedávnom som si oblial notebook kávou. Spojazdnil som ho no displej je na tom zle...Som na externom monitore no chcel by som displej vymeniť.Notebook je Lenovo G510.Chcem sa spýtať či sú špeciálne podmienky na displej alebo stačí správna uhlopriečka a podpora rozlíšenia grafickou kartou.

Vopred Ďakujem.....S pozdravom Unnamed :)

Speciální podmínky nejsou, jen potřebuješ displej pro Lenovo G510, to znamená montovaný do tvého typu notebooku. On bude ten samý displej používaný i v jiných řadách, takže nejrozumnější bude stáhnout si technický manuál pro tůj notebook a zjistit part number. Podle něj pak najít displej.
Displej není monitor, abys vzal libovolný, připojil jej standardním konektorem a fungoval.