Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlížeč v tabletu...

Zdravím,

mám problém s prohlížečem v tabletu. Používám prohlížeč Maxhton Browser a když jsem se chtěl podívat do e-mailu na seznamu, tak mi to přeplo do mobilní verze a když jsem to chtěl přepnout do normální klasické verze, tak mi to napsalo, že můj telefon nepodporuje klasickou verzi. Přitom, když ten e-mail otevřu v jiném prohlížeči, tak to jde normálně přepnout do klasické verze. Nevíte, jak to nastavit?

Díky moc.

prohlížeč se vúči serveru identifikuje, posíla o sobe informaci v identifikátoru "user agent", jak s tím server naloží, jakou akci to na serveru vyvolá ty neovlivníš

je to jako když prijdeš do banky a rekneš: jsem bezdomovec a chci pújčku ....

..... :puff: