Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet-android

Ahoj!

Může mi někdo poradit proč se nemohu v tabletu(mám ho od vánoc) nemohu dostat do androidu?Baterie ukazuje že je nabitá a potom se mi zobrazí tři stránky reklamy a konec.
Mám PRESTIGIO MULTIPAD WIZE 3008.

Děkuji.

Karel
:-)

Tovární nastavení nejde-zelený robot se neobjevuje-i když zapnutí držím delší dobu.
Od Vánoc mě to nabijelo normálně.Že by baterie vydržela pouhé tři měsíce?
Četl jsem na fórech,že to není jenom můj problém.A nezáleží na značce.
Přiští týden ho vezmu do servisu,snad mi tam poradí.
:-[

dostat do androidu znamená rozebrat

• Ze se vubec nestidis ozvat s po +- 100 dotazech, kde si nevis s nicim rady, jelene jeden :-)

PICOTOM
• Ono to zase neni tak tezké opravit, napis mi presny model tabletu, nasledovne stahni "ANDROID SDK", podivame se po original <ROMu> do tvé tablet, odemkneme "boot load" a nahrejeme ten "ANDROID" znovu ;-)
• Bude lepsi, zda-li jsi pod ADMIN uctem.
1) Zatim si nainstalij do PC "Android devlopper tools SDK => index.html
2) Dokazes-li sam, zamit odblokuj/UNlock boot loader.

Ahoj, je to prestigio multipad wize 3008 (PTM3008_Wi). No práve, neviem či to flashovat, lebo tablet by mal byť ešte v záruke. Inak v pc mám nainštalované ADB, pretože som na pár telefonoch už prehrával Romky, a na svojom Oneplus práva ROOT. Ale tento tablet keď pripojím k pc tak sa ozve zvuk nového zariadenia, že sa pripojilo a hneď zvuk znovu ako odpojené.