Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odešel pc do křemíkového nebe?

Ahoj, v posledních dnech se mi stávalo že se pc sekl nebo jen posekával nebo při startu párkrát seknu ale ted uz vůbec nestartuje a jen pípe. (pííííííp, píííííííp, pííííííp ........) Je to deska že? Sice to nechci slyšet ale je? Díky

to oznamuje BIOS cez základnú dosku že určitý modul/komponent je bud chybý, nebo je poškodzen. (občasne stačí že nemáš nadoraz zacvaknutú RAM a podobne). Podla toho kolko krát pípne a ako dlho, vieš zistiť jednoducho aký problém to je (nato máš manuál k základnej doske)