Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter strike global offensive FPS

Zdravím,

Potřeboval bych poradit při hraní CS:GO mi po 1-3 hrách začnou klesat FPS a celá hra se začne sekat a pak musím RR pc aby se to spravilo nevíte prosím vás kde je chyba?
Komponenty:
Procesor AMD FX-6300 (chladič původní)
Graf. karta: Sapphire Dual-X R9 270 2GB
Paměti: 4GB
Zdroj: ATX-500W
Základní deska:AsRock 980DE3/U3S3

Myslím si, že by to mohlo být přehříváním procesoru nebo slabými paměti. Ale nejsem si jistý proto bych potřeboval radu.

Předem díky za rady

A myslím si, že na tuto hru mám dost dobré komponenty za normálních okolností mám 300FPS nicméně po delším hraní to klesá a začíná se sekat takže někde bude chyba buď se přehřívá procesor což nevím protože když jsem koukal jak jsem hrál tak to bylo pouhých 55°C a to se mě sekalo a nebo se mi přehřívá GPU což bylo kolem 60°C, ale to není tak moc a nebo zdroj,základovka nebo paměti fakt vůbec nevím