Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš - ztracený "čudlík"

AHOJ lidi, měl jsem bezdrátovou myš, ale podařilo se mi ztratit ten adaptér, ten čudlík, co se strká do počítače. Nevíte, kde koupit nějaké náhradní? Nějaké univerzální? Předem dík
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

A neni ten cudlik nahodou "odlozeny" vnutri mysi vedla baterky kde normalne byva odlozeny?
Univerzalny cudlik neexistuje, dal by sa mozno pouzit od stejnej znacky ak by si to mal jak sparovat (nutna nejaka aplikacia asi). Vseobecne ak cudlik nenajdes tak si kup novu mys.