Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX750TI-OC-2GD5 pri hrani hier zmrzne

Zdravim

Pri hrani novsich hier mi po cca. 10 minutach hra zamrzne na 2 minuty popripade sa mi vobec znova nerozbehne uz bola na reklamacii ale tam mi povedali ze sa zavada neprejavila pri skusani starsich/inych kariet sa mi hra nezamrzala.

MB: ASUS p8p67 pro
HDD: WD Black 1000Gb 64mb cache
RAM:Kingston 8GB KIT(2x 4GB) DDR3 2133MHz CL11
Grafika:ASUS GTX750TI-OC-2GD5
CPU:Intel I7 2600K 3,4 GHz

A co teda funguje ked hra je zamrznuta? Mys, windows, numlock, zvuk, vobec nic?

Az to upresnis tak sa da uvazovat ze co moze byt pricina, od rozdrbaneho windows alebo blbych ovladacov az po vadu na disku alebo kdekolvek v HW to moze robit cokolvek. Ako prve by bolo dobre nainstalit tam ciste win, len spravne ovladace (web vyrobcu zakl.dosky a vyrobcu grafiky), a hru (legal t.j. bez virov z ulozto) a hrat. Sledovat teploty pri zatazi (GPU-Z, CPU-Z, apod). Ten PC skladal kto?

P.S: jakou dedukciou si dosiel k zaveru ze na vine je grafika?