Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft lumia 535???

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli si má cenu kupovat Microsoft lumia 535, protože jsem slyšel že má problémy s displejem?
Popřípadě žádám o doporučení nějakého slušného mobilu do 3300 Kč.
(Je podle vás lepší si koupit Windows phone nebo android to této ceny.
Děkuji za odpověď. :D

Přesněji ty, které začínali na WP 8 dostanou Win 10.
Sám skrytě doufám, že dojde ke sjednocení platformy a tím přibude více aplikací na WP.

PS: Berte WP, je to rychlý, plynulý a spolehlivý systém, který dobře běží i na slabších zařízeních

Ja som mal vyhliadnutu 535 a nekupil som ju koli problemom s displejom. Co som cital recenzie, tak ma problem kazdy kus. Vela ludi sa stazovalo, ze aktualizacia to trochu vylepsila ale nevyriesila uplne. Mozno zalezi na tom, co clovek na tom robi. Pockal som radsej na lumiu 640. Bol to darcek a maximalna spokojnost.