Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr MB

Zdravím, poradíte mi kterou nejlepší základní desku si mám koupit okolo 2500? Chtěl bych nějakou kvalitní abych s ní neměl v budoucnu problémy. Taktovat neplánuju. Socket 1150. Díky

OK díky asi vezmu tu msi h97. Ale ještě bych měl jednu otázku vejde se tenhle větrák Gelid Solution Tranquillo - revize 3 do týhle bedny Zalman Z3 Plus ? Vím že to s timhle tématem nemá nic společnýho, ale nechci kvůli tomu zakládat nový téma. Díky