Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace ovladače grafické karty

Dobrý den.Mám Windows 7 Professional 64bitový,grafiku NVIDIA GeForce GTX 660,stávající nainstalovaný ovladač verze 347.52.
NVIDIA GeForce Experience,mne upozorní na aktualizaci ovladače,ovladač stáhnu,ale následná instalace se nedokončí a napíše to,že instalace se nezdařila - zkuste to znovu,což se opětovně nezdaří a tak stále dokola,s tím,že mi to dřívější ovladač odinstaluje a grafika běží zřejmě úplně na nějakém základním ovladači,nejde tam původní rozlišení,ani program EVEREST ji nezobrazí, apod.Musím tedy použít obnovení systému,abych se dostal na původní konfiguraci,na předešlý ovladač.Ovladač jsem tedy zkusil stáhnout ručně ze stránek NVIDIA a poté nainstalovat,situace stejná,dále jsem zkusil aktualizovat ovladač přes správce zařízení,pak také z Windows Update,opětovně bez úspěchu.Odinstaloval jsem tedy veškeré součásti grafiky,přes Uninstaller,pak projel ccleanerem,zkusil vše znova, bez úspěchu.Podotýkám,že mi nešel nainstalovat už předešlý ovladač,ani tento nový,verze 350.12.Děkuji předem,za jakoukoliv radu.

Ked si tie Win rozdrbavas tym cleanerom castejsie, tak sa nediv. odinstaluj uplne vsetko od nvidia, normalne z ovl.panely - software. Odinstaluj antiviry a podobne. restart, a stiahni rucne z nvidia.com ovladac a spust ho. Napise to jaku presne chybu?

No já jsem to původně zkoušel právě postupem normálně z ovl.panely-software a to vůbec nešlo,čekal jsem hodinu a furt se to odinstalovávalo,proto jsem musel použít uninstaller.Dobře tedy,zkusím tvou radu,je faktem,že jsem používal Advance systém Care,což jsem už dal pryč,používám ale SUPERANTISpyware,Malwarebytes Anti-Malware Home,krom AVG Internet Security,občas to čistim tím Ccleanerem,tak je možné,že mi to nějak rozdrbalo winy,jak píšeš.Díky za odpověď.

Ne,teď mám po obnově systému,ovladač jako předtím-347.52,je někdy z února,takže vše fachá jak má,rozlišení 1920x1080,jak je doporučeno.Ještě jsem se tedy,do doporučení od tebe nepustil,prozatím s tím,upřímně řečeno váhám,nicméně jsem ti vděčen za tvůj čas.

Díky za odpověď,domnívám se,že mám dokonce nainstalovány novější ovladače - 347.52,tak nevím,jestli by tyto vámi navrhované,můj problém vyřešily.Zkusil jsem nainstalovat,dvakráte jiné verze,nicméně výsledek stále stejný,stále stejná hláška-instalace se nezdařila,zkuste to znovu.

Zřejmě už se Ti povedlo tím Advances System Care a CCleanerem dodrbat Windows. Ještě můžeš zkusit opravu systému následujícím způsobem:
- vlož do mechaniky instalační DVD Windows
- spusť příkazový řádek s administrátorskými právy a napiš v něm příkaz

sfc /scannow

A pro příště - žádný nVidia Experince nepotřebuješ, ovladače se aktualizují výhradně ručně a teprve v okamžiku, kdy něco nefunguje. Platí zlaté pravidlo - když to funguje, nehrab na to. Ne vždy totiž platí, že novější ovladače jsou lepší. Většinou se do novějších ovladačů pouze přidá podpora nových grafik a opraví se chyby co se vloudily v minulé verzi. Pokud máš grafickou kartu starší jak 1 rok, nic nového instalací nejnovějších ovladačů nezískáš.