Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz ohledně notebooku (Co může být důvodem horšího výkonu?)

Ahoj,
mám notebook od lenova a můj kamarád má úplně stejný. Counter strike Global Offensive mi běží maximálně na 60 fps, ale jemu běží na 200 fps. Chci se vás zeptat v čem to je? Počítač jsem několikrát sám přeinstaloval, takže je možný že některá komponenta neběží na plný výkon. Zkontroloval jsem ovladače a nainstaloval nejnovější u grafické karty. Mám vypnutou vertikální synchronizaci a počítač nastavený na nejvyšší výkon. Můj dotaz tedy zní, co může být důvodem horšího výkonu než u kamaráda? Co může být špatně nainstalováno a tedy nefungovat správně.

Parametry:
Intel core i7 - 3612QM 2,1 GHz
8GB DDR3
Nvidia GT630M
Změna předmětu, původně: Dotaz ohledně notebooku (Kráťa)

To snad ma nejake recovery nie? Obnov to na vyrobny stav, nic tam neinstaluj, len hru, nic nikde vo Windows nesteluj, vsetko je od vyroby nastavene tak jak ma byt. Ked chces aktualizovat ovladace tak stiahni ten co je na webe vyrobcu notebooku k tomu modelu, a nainstaluj rucne, ziadne autoupdatery ani nic podobne.

Kamarad moze mat inac nastavenu hru alebo inac nastavene ovladace grafiky, napr. moze mat vypnute AA a AF, moze mat hru nastavenu na nizsie detaily alebo na nizsie rozlisenie obrazovky, apod.
P.S. alebo nema stejny notebook (ina grafika apod). Alebo si nevypol ten vsync - mozes mat aj inu verziu hry alebo nemas nejaky patch do hry apod