Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD

Bude stačit 128 GB SSD, když tam chci jen instalovat Systém? Chci Windows 7 home premium 64-bit?

celkovo myslím že 128 GB by malo stačiť na OS (40GB) + dalšie aplikácie / hry (čo najčastejšie používaš, 40GB) 40 GB nechaj volné, SSDčko vždy potrebuje aspoň minimálne 30-35% volného miesta, ale dopočuruje sa aj 50-60%.

to sa dalo čakať, už som len čakal kedy to povieš, ale ja sa s tebou nebudem hádať už mesiac pri snad každom dotaze.
vid, dneska sme sa hádali už 3x.
SSD do notebooku (by Francek)
tam som ti jasne vysvetlil na co SSD je dobrý, no ne, ty stejnak mlet budeš svoje, popritom si vživote žiadne skúsenosti s SSD nemal, nikdy si nepracoval s PC / Notebookom s SSD, ale píšeš aj ked nevieš. No žial to mod odstranil.