Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem optimalizace reproduktorů

Zdar, mám na notebooku reproduktory, které míří 45° do stolu a samozřejmě je zvuk jiný, než když ntb posunu, že repráky čouhají ze stolu. Je s tím nějak počítáno v nastavení zvuku (Maxx Waves Audio). Existuje na to nějaké presety? Pokud i drivery i tento deamon deaktivuju, které konfiguraci odpovídá zvuk z repráků (podložené /nepodložené):

U ntb je normalne ze repro mieria dole, su to len indikacne menice, hraje to tak 10% frekvencneho pasma aj to skreslene. Ked chces normalny zvuk kup si normalne repro alebo sluchatka. Nikto normalny sa nezaobera nejakymi filtrami pre notebookove menice.