Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na VŠ do 12K, je tento dobrý?

Ahoj,

sháním notebook do 12.000 Kč (to je strop).
Využití je na VŠ, čili kancelářské programy, videa, práce s dokumenty, práce v IDE, práce s grafikou, střih videí a hraní slabších her (na privátu budu mít desktop, tohle bude fakt jen na odreagování např. na nudné přednášce :o)) - představoval bych si aby to nějak rozumně spustilo např. hru typu Minecraft (s optifinem) nebo GTA SA.

Notebook musí mít numerickou klávesnici, pokud možno s WIN 7/8.

Vybral jsem tento:
http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-z50-75-cerna_4/16 4028/produkt

Z toho co jsem se dočetl by to mělo mít 2 grafiky, které se přepínají podle využití.

Co myslíte? Je to dobrá volba? Nebo byste vybrali jinak? A proč?
Díky moc!
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Já bych bral to, co sis vybral, je to asi to nejlepší, co za ty prachy dostaneš ;)

A ano, upgrade na Windows 10 bude možný (tedy pokud v MS neřeknou něco jiného - ale na VŠ stejně dostaneš studentské licence) ;)