Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na PC na internet

Zdravím momentálně mám na internet a office toto PC s win Xp http://www.asus.com/EeeBox_PCs/EeeBox_PC_B202/spec ifications/
Teď po aktualizacích čekám i 5 min než naběhne opera.
Mám možnost koupit toto nové pc za 6500.-kč http://www.czc.cz/hp-all-in-one-pc-20-2103-cerna/1 55097/produkt
Bude to za nějaký pátek stačit a jaká je do budoucna možnost rozšírení?
Dík.

ono to je v podstate notebook na stúl, se všema výhodami i nevýhodami, je to tiché, netopí to, výkon nic moc ale pro bežného človeka co nehraje stačí a pár let ješte bude, nic rozširovat nebudeš a kdyby, RAM navýšit jdou ale to neudeláš kvúli cene, procesor je pripájen, je tam navždy, disk také nevymeníš za vetší, také kvúli cene, tedy pokud náhle neumre, monitor mizernej, 19" nic moc, radeji vidím na stole 22-24" a jiný formát než 19:9, pokud u výrobce nejsou ovladače pro W7, W8 by byl pro mne velikej problém, nechcu ani zadarmo

pokud rozhoduje cena není to špatný strojek

..... :puff: