Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V zahřívání procesoru

Dobrý den mám procesor i5-2500K přetaktovaný na 4GHz a GTA V je první hra u které se procesor zahřeje až na 75 stupnů neseká se ale u žádné jiné hry se mi to ještě nestalo je ta teplota moc vysoká AI Suite II mi pořád hlásí Warning CPU 72,0 centigrade

Ano je vysoká, doporučená výrobcem je -
Maximum operating temperature 72.6°C

Zlepšit chlazení, zkontrolovat přetakt hlavně napětí = snižovat dokud to bude stabilní a to v BIOSu a ne jakémsi SW z OS Win.

(u 2500K jsem se při taktu 4.5GHz nikdy nedostal přes 67°C a to ani v zátěž testech)

Gelid SolutionTranquillo-revize 2

Znám mám doma. Gelit nestačí na 95TDP, to znamená, že měříš blbě, nebo máš špatně airflow ve skříni.
To proč jede procesor naplno, díky Mantle a následně Direct3D 12, to bude v budoucnu normální věc.
Tím myslím, že bude konečně využíván hardware jak má.