Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook?

Ahoj, mohli byste mi poradit jaký notebook je z těchto nejlepší? ASUS A550CC-XO1305,
ASUS X552EA-SX006H,
Acer Aspire V5-122P NX.M91EC.005, Lenovo B50 59-421971
Notebook chci na hry.

A taky bych se chtěl zeptat, jestli u notebooku bez OS se dá nainstalovat Windows, když ho mám na CD.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Lenovo sa bere ako kvalitna znacka, asus tiez nieje zal volba, ale ten acer, no, nemám s tým skušenosti, ale počul som že je vyrában z nekvalitneho plastu, a lachko sa povrch poškodí, no asi na jeho funkčnosť to často nemá vliv.