Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell latitude X1 a windows 7 či 8?

Ahoj měl bych otázku ohledně staršího NTB co mám jestli je možné update z XP .. všude mě otravují a navíc ovladače na USB internet a další věcí denně otravují .. .

takže jestli má někdo zkusenost nebo jestli víte stránku tak prosím budu rád :) díky.. :)

info o NTB:

CPU : Pentinum M (1,1GHz)
GPU: Intel 900 (128MB)
RAM: 1280MB DDR2
HDD: 60GB P-ATA
Windows: XP home
BIOS : nejaktualnější

a ty 7?

jinak cituji

"Požadavky na systém
Windows 8.1
Pokud chcete v počítači používat Windows 8.1, budete potřebovat:

Procesor: 1 GHz nebo rychlejší s podporou technologií PAE, NX a SSE2 (další informace)

Paměť RAM: 1 GB (32bitová verze) nebo 2 GB (64bitová verze)

Volné místo na disku: 16 GB (32bitová verze) nebo 20 GB (64bitová verze)

Grafická karta: grafické zařízení podporující Microsoft DirectX 9 s ovladačem WDDM"

ako rozjet by jsi to rozjel, ale stejnak, na win8.x jedine 1.5GB Ram alebo aj 2GB a viac.
Ked som mal win8.1 na PC s 1GB Ram jelo to (tesne po nainstalovani OS) ale jak nainstalovalo aktualizace, nebo jak si tam uz neco spustil, tak si mal 80+% Ram zaplneno, vela krát aj viac ako 95% a to už sa prejavilo v podobe sekania, trhania obrazu a zasekavania celkovo PC.

Mám Dell Latitude D520,a co jsem koukal tak i když d520 má trochu lepší parametry než to Xko.Plus jsem přidal trochu na paměti a vyměnil disk za větší HDD ale i v původním stavu 7 čky 32 bit zvládal v pohodě jako běžné věci internet,filmy i nenáročné aplikace.
Nebál bych se těch sedmiček.Oproti Xp bych zpomalení nečekal.