Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM se nenačítá

Zdravím, koupil jsem si Kingston 4GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Series RAM a po spuštění PC se nenačítá, jde pouze původní 2GB RAM. Pokud je v PC jen ta nová, tak se vůbec nespustí monitor.

OS: Win7HP
CPU: Intel Celeron E3400
MB: P5G41T-M LX

Nějaké rady?

to je tak když nekdo nečte manuál, pokud výrobce venuje 3 stránky v manuálu vyjmenováni pametí co fungujou a dá si námahu i s uvedením voltáže a časováni, signalizuje to minimálne skutečnost že deska je na pameti značne vybíravá a nelze ani náhodou do ní strčit první modul co se levne vyskytne a očekávat že bude i fungovat

ješte nejaké rady potrebuješ ?

.... :puff: