Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní komponenty

Dobrý den,můj počítač:

Základní deska: značková, spolehlivá od přední společnosti GIGABYTE s bohatou výbavou včetně 2x USB 3.0, až 8x USB 2.0, SATA III 6Gb/s, LAN, Audio 7.1, PS/2, UEFI BIOS, NOVÝ socket FM2+
Procesor: výkonný dvou-jádrový AMD A4 6300 X2 3,9 GHz Turbo mode
Paměť RAM: 4GB DDR3 s vysokou frekvencí 1600MHz od přední značky Kingston (rozšíření je možné až do 64GB RAM!!!)
HDD: rychlý a spolehlivý 1TB (1000GB) 7200 ot. od kvalitní značky Seagate
Grafická karta: AMD Radeon HD 8370D až 2GB s výstupy VGA a DVI!!!
Zdroj: tichý, výkonný 400W s 12cm ventilátorem!

A měl bych dotaz,jaké herní komponenty koupit nové,aby mi pomohlo při hraní,např. hraju assassin creed brotherhood vše na LOW,ale ještě tam jde vidět,že počítač nestíhá.Takže,kdyby někdo poradil,byl bych moc rád,cenově kdyby jste se mohli vyjít do 4-5 tisíc.Díky moc.

loading...

[quote=Počítač123456]
Dobrý den,můj počítač:

Základní deska: značková, spolehlivá od přední společnosti GIGABYTE s bohatou výbavou včetně 2x USB 3.0, až 8x USB 2.0, SATA III 6Gb/s, LAN, Audio 7.1, PS/2, UEFI BIOS, NOVÝ socket FM2+
Procesor: výkonný dvou-jádrový AMD A4 6300 X2 3,9 GHz Turbo mode
Paměť RAM: 4GB DDR3 s vysokou frekvencí 1600MHz od přední značky Kingston (rozšíření je možné až do 64GB RAM!!!)
HDD: rychlý a spolehlivý 1TB (1000GB) 7200 ot. od kvalitní značky Seagate
Grafická karta: AMD Radeon HD 8370D až 2GB s výstupy VGA a DVI!!!
Zdroj: tichý, výkonný 400W s 12cm ventilátorem!
[/quote]

okey, sice si stejnak neuviedol presny typ HDD ani zdroja, A neuviedol si tu vôbec grafiku, ale aspoň vieme akú máš základnú dosku, a to je pokrok až až. :D
Mno, z toho málo čo vieme, už vieme, že toto premeniť na "herný stroj" bude zbytočné, a náročnejšie ako ked kúpiš už nový Herný PC. Ak chceš herný PC, doporučujem Asus RoG alebo AlienWare. Poprípade ak niesu mouma, a vieš si zložiť PC z komponentov, tak môžeš kúpiť nanovo všetky komponenty (skrin zo stareho si môžeš nechať, a použiť na novy PC).

Měl jste se poradit předtím než jste udělal blbost! A ani to není důvod, abyste se tady choval jako doma ve stáji. A s vysokou pravděpodobností byste se na rady od "blbů" stejně "vysral", abych to podal slovníkem, jemuž zjevně holdujete.
Doporučuji nadále nekrmit, ať si ten "slušný" hoch poradí sám.

tak mu pekne poviem že skrinka by bola ešte použitelná, a on mi vynadá, okej, mal som mu povedať že nieje použitelná, at aj tú musí kupovať, snažím sa mu ušetriť peniaze a on mi tu vynada, a to kde sme, na poradni či v nejakej reality show čo dávajú na hnojke? -.- už ti s ničím neporadím nikdy, tvoj nick a IP si zápišu, abych vedel komu nemám radiť. S pozdravom zebyja123.