Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak donutit Windows najet bez černé obrazovky s bílými písmeny?

Dnes jsem tady na těchto strankách poprvé a určitě věřím že jsou tady chlapi co dělají do počitačů a budu moc rád když mi pomůžou vyřešit můj problém. při najíždění windousu mi najede černá obrazovka s bilyma pismenama a až po chvilce mi začne najíždět windows,nevím jak bych to mohl opravit aby mi najížděl windows okamžitě bez té černé obrazovky.Předem moc díky a čekám na radu třeba i na mail...milmag@centrum.cz
Změna kategorie, původně Tipy, triky.
Změna předmětu, původně "Potřebují stručnou radu."
Tohle by taky neškodilo přečíst: http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz (karel)

Ja teda nepochopil, co mysli tou cernou obrazovkou s bilima pismenama, to jako nacitani procesoru, pameti, disku atd. :?:
Pokud je to ono, tak nove desky vetsinou umi misto tohoto nastavit v SETUPu logo vyrobce, nektere umi naimportovat i vlastni.

Já tu mluvící paní mám. Jak poprvé promluvila, tak jsem málem spadl ze židle jak jsem se lekl.

Tak s mluvící paní jsem se ještě nesetkala :-D Díky za varování, aspoň nebudu v šoku, až na mě z nějakého počítače vykoukne ::)Můj názor - někteří dodavatelé mají dost blbé nápady :-(
PS: Nepotřebuju ukecanou ženskou v počítači! V kanceláři jsem už já a to stačí :-D