Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni pocitac

Dobry den, chtel jsem poprosit nekoho kdo se v pocitacich vyzzna jestli by mi slozil sestavu na hry.
cena max 20.000,- i s os
sestavit si to nedokazu
chtel bych na ni hrat nove hry a mit zapojene 2 monitory
diky

loading...

dobre dekuji, jen me zajima proc je spatne pri hrani sledovat film ? delal jsem to tak i drive dokud mi neodesel pc kdyz prijdu z brigady tak si rad pustim nakou oddychovou hru a k tomu oblibeny serial, ale driv jsem ho musel mit v malem okne takze bych k tomu chtel druhy monitor.