Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit externí HDD

Mám problém, při zapojení HDD do počítače mi vyskočí hláška "před použitím naformátovat". Nevím co se s tím stalo. Najednou z ničeho nic mi disk přestal pracovat. I přes několikanásobné odpojení a připojení je to stále to samé. Pomozte prosím někdo. Na disku jsou dokumenty o které nemohu přijít.

krome debilních, informační hodnotu postrádajícich hlášek Windows-u nikdo nic o tom disku neví, jak ti múže nekdo neco ríci ? nemúže

poradit ti nelze nic, je jasné že je to nad tvé znalosti, jinak bys dávno s tím neco udelal, článku a návodu rešícich podobné problémy jsou určite stovky, tedy v češtine, pokud jsi nenašel ani jeden, nevíš co hledat, nebo nerozumíš základním pojmúm

zanes to nekomu co s tím umí zacházet nebo PC servis ať se na to kouknou

.... :puff: