Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení zdroje, kde jsem udělal chybu?

Měnil jsem v počítači zdroj a bohužel jsem se nepodíval, jak to předtím bylo zapojené. Takže jsem to nějak zapojil a nefunguje to jak má. PC hučí, ale monitor hlásí "žádný signál" a myš ani klávesnice nesvítí. Ze zdroje jsem zapojil A) do základní desky jeden takovej velkej (2x12) a malý (2x2), pak jeden tenký černý s "L" do dvd mechaniky a jeden tlustý černý do disku. Kde jsem mohl udělat chybu? Co mám zkontrolovat jestli je řádně zapojené? Jak zapnout svůj počítač?

Ty ramky mám takhle odjakživa a nikdy nebyl problém

• Ono nejde o to jestli delaji problém, ale skoda nevyuzit <dual-chanel>, kdyz ti to deska umoznuje.
Jinak co se tyce zapojeni, vypada ze je vse vporadku.
Vse odpoj a zapoj to znova, dbej na to, aby vse bylo poradne domacklé.
(start zkus bez zapojeného HDD a DVD)

Vypojeno, zapojeno a problém stále trvá - monitor hlásí žádný signál a klávesnice s myší nesvítí. CPU si z hlavy nepamatuju a na vevnitř ho vyčíst taky nikde nemůžu, GK je Geforce GTX 550Ti a fotka šťítku je zde:

030820wkw.jpg

Omlouvám se za kvalitu, snad je tam vidět všecko důležitý.

To jsem se chtěl zrovna zeptat, jestli to kolem PCI-E a na grafické kartě je prach nebo nějaký šum.
Edit: Jestli je to opravdu prach, tak by to chtělo pořádně vyčistit. Takové nánosy můžou způsobovat zkrat, pokud se tak už nestalo. Taky zkus jiný zdroj, ale nejdřív to PC pořádně vyčisti.