Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového PC

Dobrý den mám zájem o koupi nového PC. A hledám společnost která dodá díly Uplně nové.

Specifikace:
Intel Core i7-5960X
GIGABYTE GA-X99-UD3 nebo ekvivalent
Gainward GeForce GTX TITAN nebo ekvivalent
Gainward GeForce GTX 980 nebo ekvivalent
Intel SSD 530 Series 240GB
Seagate Desktop HDD 2TB 3x
Kingston HyperX Fury 32GB
ECO+90 ATX-1000WA-14-90 Zdrojem si nejsem moc jistý

Beru každý návrh na změnu čehokoliv.
Cena: Do 150 000 kč.

Připadá mi to tak. Není přece problém hodit si to sám do košíku třeba na CZC. Tazatel rovněž neuvedl k čemu takový stroj má sloužit, takže dávat nějaké návrhy je zbytečné. Nevím třeba na co 2 grafické karty, navíc každá jiná.

Nuda je sviňa!
Ovšem pokud si myslíš, že někoho zde ohromíš tak se mýlíš.
Taková sestava není nic zvláštního a je to jen otázka peněz.
Návrh Intel i7/s2011-V3, bez OS Win -

http://www.czc.cz/2118us2j90j8tbpu2eio2pkgi2/sezna m

Pro ještě větší frajeřinu a hlavně cenu stačí v návrhu zaměnit procesor o řád vyšší i7-5960X, g.kartu za Titán X/nebo přidat do SLI ještě jednu nV 980 a paměti za 4x8 GB/DDR4
(na CZC.cz máš sestavení zdarma)