Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klávesnicí

Dobrý den, mám takový problém na mém ntb s klávesnicí. Nejde mi zmáčknout jedno tlačítko dvakrát po sobě a klávesy vydávají zvuky. Zkoušel jsem hledat na netu ale nikde jsem podobný problém nenašel. Děkuji za všechny odpovědi.

ano asi před měsícem drobet kafe. Ale co vím tak jsem nějak před tím než to začalo dlouho držel shift nebo ctrl a vyjela na me nejaka tabulka, myslel jsem že to je funkce jedním prstem ale asi nebyla jakmile jsem tu tabulku zavřel tak to začlo .