Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazovka s "nádechem červené"

Ahoj, na mojem notebooku (asus n53sv) se v poslední době stává, že mi "zčervenává obrazovka"
Stává se to třeba (a hlavně) když zapínám hry ve fullscreenu (lolko, csgo a snad všechny hry) a obrazovká nabere nádech červené - bílá ve hře je trošičku do červena.. Nějaké rady jak to opravit? Předem díky :)

Ked to je interna obrazovka notebooku tak to je skor SW problem - nieco s ovladacmi nejake divne nastavenia farieb pre 3D apod?
Alebo nejakym sposobom blbne podsvietenie, neviem si ale predstavit zavadu pri ktorej biela led svieti cervene

P.S. problem na datovom kabli by asi nesposobil jednoliatu zmenu docervena, preto pisem co pisem. Ale skus preistotu aj kyvat displayom ci to ma nejaky efekt. Skus pripadne aj externy display ze jak to je na nom.
Stava sa to niekedy aj mimo hry len na ploche?

Bude to asi něco v SW, protože obrazovka má ten červený nádech hned jak zapnu hru a zase zmizí, když to vypnu. Do nastavení jsem se koukal nic jsem nenašel.
Jinak ten odstín není jen u bíle, i normální černá není černá a tak u všech barev
Je to i na ploše, když mám nějakou hru minimalizovanou, jakmile tu hru zavřu, tak je to ok..

Tohle se může stávat, pokud jsi kalibroval barvy (windows- kalibrovat barvy displeje) - občas je někdy vidět probliknutí nekalibrované a kalibrované verze ( třeba při spuštění programů jako admin) a stává si to právě i při spouštění (nebo přepnutí alt-tab z plochy do) her.

A lze to nějak opravit? někdy se to prostě změní, jakmile najedu do nastavení barev a něco tam změním a vrátím to, tak ten nádech tam zase není. V tom měnění jsem nenašel žádnou pravidelnost, někdy když zapnu notebook, někdy až později..