Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení předního panelu k základní desce

Zdravím, nedávno sem koupil novej zdroj, grafiku a skřín protože se mi do původní skříně grafika nevejde. A řeším problém, bohužel sem už vyhodil krabici s návodem od základní desky ( ASUS P7P55-M ) a mám strach s připojením předního panelu a to konkrétně takové ty malinkaté 1 nebo 2 pinové mám tam tuším i jeden 3 pinový kábličky a když bych to zapojil třeba blbě může to něco způsobit ? například vyskratovat nebo tak něco ? nebo to prostě jenom nebude fungovat ? Dík za rady :)

Může i nemusí, to ti nikdo nemůže zaručit, protože nikdo neví, co kam zapojíš. Ale většinou to jenom nezapneš, nebudou ti svítit diody atp.
Edit: Když ti někdo poradí postavit se naproti el. zásuvce s 220V a strčit hřebík do pravé díry, nic se ti nestane. Ale pokud by byla přehozená fáze, dostaneš ránu, protože to někdo zapojil naopak... Jestli jsi zručný a budeš to zapojení po sobě kontrolovat tak se nic nestane.