Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tapeta na dvou monitorech

Zdravím,mám k PC zapojené dva monitory . Ten hlavní je 1920x1080 a druhý je 1366x768.Když si nastavím tapetu s rozlišením 1920x1080 tak se na druhém monitoru nezobrazí celá , ale jen její část. Ale když mám u PC jen ten 1366x768 monitor tak se na něj 1920x1080 tapeta normálně přizpůsobí.Nešlo by nějak udělat aby při zapojení obou monitorů byla tapeta přizpůsobená na oba monitory ?

Ja tohle sveho casu resil tak, ze jsem nastavil jednu tapetu prez oba monitory (jakoze pul obrazku na jednom, pul na druhem) a ten obrazek slozil ze dvou ruzne velkych kopii originalu (a nejakeho prazdneho mista okolo te pulky pro mensi monitor), zatimco pro jeden monitor jsem pouzil jako obrazek ten original. Prepinalo se to pri zmene rezimu skriptem (a samozrejme jsem mel taky skript pro generovani toho dvojobrazku)

Mám to podobně- hlavní displej (24") 16:9, rozlišení 1920x1080, druhý displej (19") je analogový, 4:3, rozlišení 1280x1024, ale tapeta se mi zobrazuje správně, akorát je u monitoru 4:3 oříznutá po stranách vzhledem k užšímu monitoru, ale nezkreslená. Nastavení každého monitoru jde upravit v nastavení grafické karty (používám jednu kartu pro oba monitory - NVIDIA), nebo kliknutím pravým tlačítkem myši na plochu tapety, zobrazí se roletka, tam vybrat rozlišení, objeví se tabulka, a v ní vybrat monitor kterému chcete upravit nastavení, a upravit podle potřeby.