Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatně složené pc?

Ahoj,
jedná se o notebook který byl zakoupen vcelku. Jen mi příjde že je složen fakt nevyrovnaně. Posuďte sami, ocenil bych radu jak například zvýšit výkon CPU. Díky!

Procesor: Intel Pentium CPU 2020 @ 2.40GHz
RAM: 8GB
Operační systém: Windows 8.1 x64
Grafická karta: jsou dvě, ale používám silnější NVIDIA GeForce 710M

Použil sem aplikaci na porovnání hardware, skoro u všech her hlásil problém slabý procesor.

Odpověď na tvou otázku "Špatně složené pc?" je NE. Pokud by ten noťas byl špatně složen tak by nejspíš ani nejel. Jelikož noťas neni stolní pc tak se v něm nedá nic skládat kromě výměny ram či wifi. Procesor se dá vyměnit za jiný ale jen v rámci povolených CPU které můžeš zjistit u výrobce (tedy napsat jim email). Pak musíš onen procesor sehnat (což u starších noťasů kolikrát neni lehké) a po výměně se modlit aby to PC vůbec naskočilo a neshořelo.

Vzhledem k tomu že další otázky jsi nenapsal tak jen dodám že na hraní her to opravdu neni a nebude. Pokud chceš hrát hry na noťasu tak logicky zakup herní noťas a tento prodej.

Není složen nevyrovnaně, jediná nevyrovnaná část k celku je operační paměť, s 4 GB by to dávalo dokonale smysl jako levný kancelářský notebook.
Procesor i grafická karta jsou z těch nejlevnějších na trhu, to neznamená, že nebudou dobře fungovat, jen očekávaným uživatelem je nenáročný člověk prohlížející internet a sledující filmy.
Zvýšení výkonu všeho půjde opravdu jen koupí nového notebooku, výměnné grafické karty a procesory jsou v noteboocích úplně jiné cenové hladiny.