Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problikávající plocha

Zdravím, dneska sem se známým skládali PC. Musel sem vyměnit case kvůli nové grafice. U známýho sme vše zapojili, nainstalovali ovladače ke grafické kartě všechno v pohodě. Ale když sem si pc přinesl domů a zapojil, tak se sice rozběhl, ale neustále problíkáva plocha a nikam se nedostanu. U známého sme měli monitor připojen HDMI kabelem, ale doma mám zapojeno přes HD VGA kabel. Může to být tím, nebo kde bude nejspíš zakopaný pes ? Věděl by někdo prosím ?

sekundu normálně v klidu wallpaper normální plocha, pak půl sekundy je vidět jenom hlavní spodní panel a celá obrazovka je oranžová a furt dokola, někdy jen půlka plochy a druhá půlka celá oranžová a nikam se nedostanu jako HDD furt načítal

EDIT: Tak ted už to jenom blíká, ikony na ploše jsou, ale plocha je celá černá a postupně ikony mizí a zase se objevují ve velice krátkém intervalu, prostě to takhle bliká a plocha je celá černá. Nechápu, u známého to jelo uplně vklidu