Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Místo obrazu pouze zvuk

Mám takovýto problém, používám PowerDVD, dříve v pořádku, ale dnes jsem zjistil, že když vložím DVD, tak to přehrává pouze zvuk a místo obrazu tam jsou jen vizualizace.
Zkoušel jsem i kodek ffdshow, ale nepomohli. Vím, že mi řeknete, ať odinstaluju všechny kodeky a nainstaluju to a to - budiž, ale nevíte např., jakým kodek je toto?
Díky

Po nainstalováni AllIn mi šel sice obraz, ale ne zvuk a stejně to pad spadlo. Po odinstalování nejde zvuk a ni obraz a v VMP mi to píše, že třída není zaregistrována.
PowerDVD jsem již zkoušel nainstalovat znovu, ale nepomohlo to...