Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nouzový režim

Mám problém s PC, upgradovali sme PC u známého a vše jelo v pohodě, ale jak sem zapojil PC u sebe tak nastali potíže a to sice s zobrazením. Základní deska, i windows se načte v pohodě, ale jakmile se windows načte tak zčerná obrazovka a blikají na ploše ikony a lišta a nic nejde. Byl sem s tím v PC store u nás a poradili mi, že je nejpravděpodobnější že se grafika nemůže synchronizovat s monitorem, protože na PC kde sme pc upgradovali byl jiný monitor a vše jelo v pořádku. Tak sem dostal radu ať najedu při startu do nouzového režimu a nastavím nejmenší rozlišení a následně synchronizoval monitor. Ale bohužel, mě začala při startu problikávat i klávesnice a asi vůbec nereaguje protože se do nouzového režimu nedostanu, šlo by s tím něco dělat aniž bych musel reinstalovat win ? Ale vůbec nechápu kde je problém, když u známého to jelo 2 hodiny bez problému a půl hodiny poté, mi to doma nejde spustit...

Koupil sem novou grafiku, case a zdroj. Po zapojení vše v pořádku, ovladače nainstalovány, ale u mě na jiném monitoru to blbne nevím proč...na staré grafice PC běží ted sem to zkoušel. Vyloučil bych vadnou grafiku, ze začátku šlapala vcajku až u mě ne, při přepravě sem PC držel na klíně a nikde sem s ním o ni ani nezavadil, že by se něco mohlo poškodit ( konkrétně grafika )

Vyber dosku na stol nech nemusime riesit stlpiky, ze ci to funguje na stole.
Mas monitor a PC v stejnej 230V zasuvke? Ak ne tak ich daj na stejnu. Skusil si to v inej miestnosti na inej zasuvke?
BIOS blbne tiez? Kabel do monitora si skusal aj nejaky iny? Jak ho mas pripojeny?

Ano mám to ve stejné zasuvce, do biosu se ani nedostanu protže ze začátku jak nabíhá deska a win tak mi problikává klávesnice (mám podsvícenou) jako by do ni nešel proud, až po té co se načte win tak zůstane svítit. Mám připojeno přes DVI, zkoušel sem i HDMI ale to je pro změnu ještě horší...to mám pouze zrnící zelenou obrazovku

Tak je blby obraz aj ked nabieha ta doska a Win?

vseobecne blikajucu klavesnicu odpoj a daj tam normalnu alebo ziadnu a zapni to, ci to pojde normalnejsie. Pripoj vsetko niekde inde na iny 230V okruh, a len PC a monitor a 230V, nic viac do PC nestrkaj. Potom to nabootuje jak?

P.S. mozes skusit nabootovat live linux, ze jak pojde on.