Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multimedialne PC Scaleo E 1315i

Nemáte niekto toto alebo podobné HTPC? Mám problém pri nahrávaní z exter. zariadení so zvukom(okrem tv signálu z koax.kábla-to ide,no nie je totaká kvalita obrazu ako cez cinche).Je tam Tv karta Hauppauge WinTv 88x Video Capture.Som len užívateľ PC.Poraďte mi prosím.

Skús si to pozrieť na www.pctuning.cz ,tam dáš hľadať scaleo a vyberieš si fujitsu-siemens Scaleo elegantní pc do obýváku.Tak na zadnej strane mám vrazené cinche do tv karty z dig.sat(skúšal som pre istotu aj dvd player-to isté),žltý do žl.,červ. do čer. atď. Idem cez Nero-zachytávať video, obraz perfektný a zvuk nikde.Asi nespolupracuje tv karta so zvukovou alebo čo.Vrazil som to aj spredu,ale to isté.Jednoducho zvuk mi išiel len pri prepojení satelitu koax.káblom.Možno treba iný SW pre nahráv.z exter.zdrojov ako nero.Skúsim tam dať Nero 7 (6-ka bola spolu s pc).