Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Takže zdravím lidi, chtěl bych upgradovat PC, hlavně teda grafickou kartu, processor s tím je teda asi spojená i základní deska a ramky... Moje aktuální sestava je:
GPU: GeForce GTS 450
Procesor: AMD Phenom(tm) 9500 Quad-Core Processor
Paměť: 3 GB RAM
Zdroj: Seasonic Seasonic (Energy knight) SS-500ET 500W 80Plus Bronze
Sestavu chci převážně na hraní nových her jako je hlavně Witcher 3, 7 days to die, DayZ a nadcházející Star Wars Battlefront... Zkrátka ty novější hry...
Operační systém nepotřebuji, PC si sám asi nesetrojím, teoreticky bych to zvládnout mohl, ale jsem lempl a mohl by z toho vyjít i puding.... Rozlišení aktuálního monitoru mám 1680x1050, 59hz.
Mechaniku, HDD a zdroj nepotřebuji...
Cenový limit by byl kolem 12ti tisíc, byl bych rád kdyby se to vešlo do téhle částky ale jsem ochotný i něco připlatit... :)
Díky za váš čas a případné odpovědi a rady...

Jakou mas za zakladni desku?
Nevim zda by se z toho dalo udelat pc ktere by rozjelo zaklinace 3....

Doporucil bych vymenit cely zaklad. Takze bycch navrhl zkusit prodat vse krome hdd, zdroje a bedny a koupil novou zakladni desku, cpu, ram, gpu.. coz by ses mohl vejit do 18 tisic a novejsi hry by jsi si zahral.