Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s monitorem

Dobrý den, prosím o radu ohledně mého stolního PC
Po restartovaní počítače se mi na monitoru objevila jen tabulka "no video input" přičemž před restartem monitor normálně fungoval
Zkoušel jsem vypojit a zapojit všechny kabely od monitoru ale nepomohlo to.
Asi po třech restartech pc obraz znovu naskočil, ale když sem dal obnovu systemu pc si vyžádal restart po kterém monitor Opět nejde
Na PC mám Windows 10 preview, ale to snad problém nebude
Nebudte bubaci jestli sem vám sem zapomel něco napsat a reknete mi to, ja vám to napíšu
Předem děkuji za budoucí pomoc
Počítač s monitorem mam připojen modrými kabely u kterých je napsáno VGA

To kolko tam tych kablov mas?
Pripaja sa len jeden, z externej grafiky to je ten s redukciou. Ta redukcia moze byt nahovno (skusit inu). Alebo je nahovno PC tak ze vobec nestartuje - to vidis podla svetielka aktivity disku ze ci to vtedy bootuje windows alebo ci nefunguje vobec nic.

Kabely tam mam 2- jeden od napájení druhým je propojeny monitor s počítačem
Když sem po koupi počítače vga připojil do zakladovky tak mi to obraz neprenaselo až skrz tuhle jak ty rikas "redukci" mi to slo. Šlape to už tak rok, až dneska se to nějak zblblo
Ta redukce se da koupit nekde v elektru?
Svetylko aktivity disku je to jak blika u tlačítka k startu počítače?

Dekuju

Ano tie svetilka. Ked to vtedy blika stejne jak ked startuje Windows tak je problem s pripojenim monitora, ked to neblika jak ked startuje windows, tak je problem so samotnym PC a to tak ze nenabehne vobec. V tom pripade pricin moze byt vela, stare vytecene kondenzatory na doske, problemy s RAM (skusit znovuzastrcit) apod.