Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo IdeaPad S205

Mám tu netbook lenovo S205 A blbne wifi adapter, nelze se pripojit, píše že je nesprávné heslo, vím 100% že je správné.. nebo pak najde jen jednu wifi místo cca 15ti. driver přeistalován i windows 7 HP reinstalace nepomohla, jen cca po instalaci šla cca hodinu a pak to začalo padat má někdo zkušenost?

To je tazke moze byt nejaky HW problem s kartou alebo konektor anteny do karty apod (niekto do notebooku vrtal?).
Pozri si aj v spravci zariadeni u wifi karty - vlastnosti - tam je kdesi plno nastaveni, skus obmedzit normu na g, ne n, skus zoslabit alebo zosilit silu signalu apod.

P.S> skus nastavit router najprv na bez hesla, ci to prejde, a potom skus v centre sieti v zozname bezdratovych zapamatanu siet vymazat, a znova sa pripojit. U hesla davaj pozor na prehodene Z a Y a podobne u roznych nastavenych layoutov klavesnic je to rozne. Pouzi radsej copy-paste na heslo alebo si ho daj zobrazit, ne hviezdicky. Pozor na velkost pismen, ja uz som raz 10minut maturoval a bolo blbo 1 pismeno (male namiesto velke).