Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaloha utility..

Zdravim poradnu..
Prosim Vas,chci reinstalovat PC a mam tam aplikaci na vzdalenou plochu,konkretne jde o Radmin Viewer3 a zrovna tuhle utilitu potrebuji zachovat..Hledal jsem kde je ulozena,ale myslim ze to mi moc nepomuze..Ulozena je v ProgramFiles,ale mam za to ze je to jen program,ne ulozeny data k tomu..
Poradite,co a jak ji zalohoavat,aby byla plne funkcni s stejnym nastavenim i po reinstalaci?

Predem moc dekuji..

Třeba má ta aplikace nějaký export nastavení. Pokud ne, prostě si projdi options/setting a buď si to opiš nebo nafoť. Na přeinstalovaný PC nainstaluješ aplikaci znova a podle toho opsaného to nastavíš stejně.

Možná to má nastavení uloženo v registrech, možná by stačil export příslušné větve.