Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení notebooku s PC monitorem

Zdravím,

v této věci jsem úplný like a proto bych se rád zeptal zkušenějších. Rozbil se mi monitor na notebooku, ovšem rád bych z něho vytáhl soubory, které v něm mám umístěné a proto se chci zeptat, zdali to nějakým způsobem lze.

Mám i klasický PC s monitorem, tak jestli to jde například pomocí kabelu, kterým připojuji monitor k počítači?

Díky za odpovědi.

My nevíme, jaký máš notebook a jakým kabelem připojuješ tvůj monitor k PC. Ale notebooky mají obvykle VGA konektor pro připojení externího monitoru. Zapíná se obvykle nějakou kombinací kláves Fn a F(něco). Každý výrobce to má jinak a každý to píše v návodu.