Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový komp - 17k limit.

Takže, rovnou varuji, že jsem naprostý laik, co se týče kompů..

Odešel mi teď noťas, který jsem měl asi 5 let. Chci si pořídit místo nového noťasu komp, abych mohl případně vnitřek nahradit a vylepšit, místo celkové výměny.

Můj limit je okolo 17k, což vím, že není moc, ale mohlo by to snad stačit, ne? Podmínky jsou, aby to zvládalo přehrát starší i novější hry. Bojím se třeba toho, abych za rok nebyl v háji, že nepřehraje nové a náročnější věci.

Mám na to rovnou zapomenout nebo se něco takového do 17k sehnat dá? ( Nepočítám obrazovku, atd. )

Jinak pokud sem hodíte návrhy na sestavu, nebudu se zlobit. Jen vůbec nebudu vědět, zdali je to dobrý..

1. je to o 1 000,-
2. skříň podporuje CPU chladiče až do 148mm/chladiče 152mm
3. Podporované formáty základních desek: DTX, Micro-ATX, Mini-ITX/deska ATX
4. zadní odsávací točák jen 92mm
5. nic moc zdroj - max.34A současně/408W

(takže celkový dojem návrhu mizerný a více méně takto nefunkční)

Rozměry skříně 175x355x420 a chladiče 125x75x152 takže problém nevidím.Zdroj postačuje a co se týče case,to je příklad tu si každý vybere sám,nevím proč by to bylo nefunční?Návrhy viž nahoře jsou za 17400 s r9 270 a r9 280 je někde jinde a za 17800kč.

Jednou to byl EuroCase. Ale to si nejsem 100% jist, že měl za vinu i zbytek komponent.

Po druhé (cca rok zpět) to byl Corsair. Počítač šel a najednou lup, smrad. Výměna zdroje nepomohla, pak jsem se postupně propracoval přes zničenou MB až ke zničené grafické kartě. Zbytek to přežil.

Výsledek? Investice nové MB a GPU, za zdroj jsem chtěl peníze zpět.