Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datum výroby monitoru

Chtěl bych se jenom na něco zeptat - koupil jsem si nový monitor k počítači a v prográmku AIDA64 mi to ukazuje datum výroby: týden 44/2013. Je to možné, že by jako nový ležel někde ve skladu cca 1,5 roku? Respektive, tak teď doufám, že je nový...Ale třeba je to normální, i když se mi to úplně nezdá.

Zda je nějaký datum na nálepce na zadní straně, to jsem nezkoumal. A logicky chápu, že nekoupím monitor vyrobený dnes, včera či před týdnem. Ale myslel jsem, že bude vyrobený např. před několika měsíci, nikoliv lety (2013) ::) Toť jen co mě na první pohled zarazilo.