Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bedny pro mobil - Jak na to

Ahoj.
Chci se zeptat.
Víte, jak jsou bedničky k telefonům, do kterých se dají baterie, zapojí do telefonu a hrajou celkem "hlasitě"?
Tak chci se zeptat, jestli nevíte, jak udělat takovouhle bedničku doma.
Mám reproduktor z auta (dobrou, hlasitou), napájel jsem tam 3.5jack, ale když reproduktor zapojím do telefonu, tak reproduktor hraje na minimální hlasitost.
Bude to asi tím, že reprák nemůže z telefonu tahat tolik proudu, kolik potřebuje pro normální hraní a chci Vás zeptat, jak udělám, abych k reproduktoru zapojil baterie, aby hrál hlasitěji?
Děkuji

Poznas to tak ze pojdes do skoly v ktorej sa uci fyzika a prip. aj elektrotechnika a budes vediet co s tym (navrhnut napajanie baterkami a odpajkovat napajanie od trafa zvladnes mozno aj po 1.rocniku). V sucasnom stave znalosti mozes tie bednicky akurat strcit 230V zastrcku do elektriky a jack do telefonu a budu hrat.