Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s myši

Dobrý den mám problém s myší zkoušel jsem dvě ani jedna nejde tak jsem stahoval ovladač na hamu stahnul jsem píše mi to že zeřízeni pracuje spravně mam na mysli usb ve zpravci zařizeni mam žluty vykřičník a je tam napsano chyba s podpisem kod 52 nevíte oco se jedna ?

Hama driver odinstaluj a restartuj PC.
Potom sa 2x nadychni a napis jasne co mas za mysi, kde vsade si ich uz skusal (tam isli ?) a v tvojom PC nejde ani jedna? Kam ju strkas, skus ju strcit dozadu do USB, a v spravci si pozri v podrobnostiach jaky pre to Win pouzil ovladac.

Ovladace chipsetu su na webe vyrobcu zakl.dosky. Takze si ich neinstaloval, a divis sa.