Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám model telefonu Nokia

Zdravím, může mi prosím někdo poradit nejdražší model od Nokie který ještě umí zobrazit zmeškané události na displeji po vypnutí telefonu ? Nevím jak se ta funkce jmenuje ale nové telefony Windows už ji prý nemají. Děkuji za pomoc O.

je problém pochopit co se ptáš, co jsou v tvé terminologii zmeškané události ?

pokud je telefon vypnutý, není samozrejme v síti operátora prihlášen a v žádnem prípade nemúže žádne zmeškané hovory zobrazovat

pokud "zmeškané události" jsou u tebe naplánované úkoly v plánovači, budíky, tak dnes se snad každý normálni telefon umí na tyto údálosti probudit, vykonat akci a znovu uspát, je pak logické že pokud uživatel na akci nereagoval na display-i je to znát

.... :puff: