Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstall Windowsu

Dobrý den , přeinstaloval jsem Windows 7 Professional na stejný Windows. Všechno v pohodě,mám ovladače stažené na flashce, jenže mi to ten nový Windows nainstalovalo na (D:) a zanechalo původní Windows na (C:). Jakou možnost dát při instalaci Windowsu jestliže chci aby mi to ponechalo věci na (D:) a nainstalovalo ten nový WIndows na (C:) ? .. Díky

Hele , mám Windows na kterém teď jsem (Protože mám 2, z toho failu) normálně na (C:) ale ten druhý mam na (D:) dá se nějak odstranit? Když ty složky chci vymazat , tak mi to píše že se mám obrátit na nějaký TrustedInstaller..