Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamy na mobilu

Dobrý den, furt se mi třeba když fotím nebo jen tak procházím systémem Android zobrazuje reklama přes celou obrazovku. Prostě mi tam z ničeho nic skočí, i když jsem jen na ploše nebo často se to děje u foťáku.

Bud to dela nejaka na pozadi bezici aplikace nebo to dela primo aplikace pres kterou fotis, pokud nepouzivas defaultni (to jeste zalezi na founu ktery mas).

Odstranit to jde jednoduse, bud vymenis fotici aplikaci nebo proste odinstalujes aplikaci, ktera to dela.

Jak poznat aplikaci, ktera za to muze:
Ve sprave aplikaci mas aplikace a procesy, ktere zrovna bezi, postupne je budes odstrelovat, systemove muzes vynechat, ty to nedelaji a dopatras se k te, kterou mas odinstalovat.

Jinak, pokud mas telefon rootnuty, tak tam lze reklamy zamezit i pres ruzne adblocky, ja pouzivam AdAway.