Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU nebo MB?

Dobrý den, dnes jsem sestavoval PC. Po sestavení se ale nezapnul. Naprosto všechno je správně zapojeno. Proto bych se chtěl zeptat, čím by to mohlo být. Jo a když jsem odpojil napájení CPU, tak se zapl asi na 1 sekundu a ihned zase zhasnul.

Na uvodnej stranke zadavania dotazu je jasne napisane:

"Nezabudnite špecifikovať konfiguráciu, ako napr. operačný systém alebo hardvérovú konfiguráciu, na ktorej sa problém vyskytol"

Takze Tvoje "ale když chceš" je trocha mimo. Lukas1982 to nechce, chces to Ty, aby si mohol dostat radu.

Problem moze byt hocikde. Nikto nevidi, ako to mas poskladane/zapojene. Ja by som netipoval "CPU nebo MB".
Skrat na doske (distancny stlpik, tam kde nema byt), skrat tlacitka power a reset (alebo zle zapojene), CPU, ktore nepodporuje dana verzia BIOSu, slaby alebo vadny zdroj ...

Ale to je len vestenie. Z popisu problemu sa viac neda.