Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem scsi vmware

Zdravím, ve vmware na mě při spuštění mašiny s připojeným usb 3.0 hdd vybaflo
"You are using a SCSI physical disk. SCSI physical disk dual-boot performance is poor. The installed operating system might not boot correctly in the VM. However, SCSI physical disks operate normally if used exclusively within the VM."
Zdá se mi, že 1. a 3. věta si odporují, resp. tam nevidím rozdíl. Za jakých podmínek je to poor? To jako, že je dovolené, při běhu vm ještě k disku k němu může přistupovat druhý vm / host OS?

poor performance je v prípade dual-boot zostavenia scsi diskov,normálna funkčnosť scsi konfigurácie je zaručená len v single-boot konfigurácii scsi diskov,resp,pokial sa druhý/ďalší operačný systém spúšťa len pomocou vmware a nieje inštalovaný na disku ako sekundárny/ďalší OS.....